KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16537247
nr 1653 7247
Harry Bonde Petersen
(1918-1999), Danmark
Oljemålning, Monogramsignerad, landskap. Olja på pannå, 15x16 cm, yttermått inklusive ram: 24x26 cm
Harry Bonde Petersen, dansk bildkonstnär född 1918, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 oktober 2024
kl 18:32:43
100 kr
150 kr
Harry Bonde Petersen
Läs mer om Harry Bonde Petersen